44 000 HUF
113,99 EUR, 125,71 USD
Marton-Ady Gergely (1980-): Geometric volcano. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 70x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!