10339. 438. Closed Online auction Paintings and graphics
10 000 HUF
0 HUF
Nyári Lóránt (1928-1982), 3 db rézkarc egy lapon: Metamorfózis, 1978. Rézkarc, papír, jelzett, 28,5×18,5 (x3) cm
Photo of the item taken by : karap_norbert