10366. 438. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Pap Irén (1907-1979): Budai vár, 1963. Olaj, papír, jelzett. Lap széle kissé sérült, 60x72,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert