10373. 438. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Prihoda István (1891-1965): Szarvasok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fakeretben, 55×44 cm
Photo of the item taken by : pk