10395. 438. Closed Online auction Paintings and graphics
8 000 HUF
0 HUF
Réczei Győző (1870-?): Tehenek. Olaj, fa, jelezve jobbra lent, 8,5x14 cm, dekoratív fakeretben
Photo of the item taken by : pk