10447. 438. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
0 HUF
Stettner Béla (1928-1984): Parti emberek V. Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/XV számozással, üvegezett fakeretben, 16×20 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras