10471. 438. Closed Online auction Paintings and graphics
18 000 HUF
0 HUF
Szántó Piroska (1913-1998): Váza. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 68,5×48 cm
Photo of the item taken by : pk