26 000 HUF
67,36 EUR, 74,29 USD
Tóth B László (1906-1982): Gyümölcs csendélet, 1966. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel, üvegezett fakeretben, 50×60 cm