10523. 438. Closed Online auction Paintings and graphics
50 000 HUF
0 HUF
Uhrig Zsigmond (1919-1993): Nagymaros. Tempera, papír, farostra kasírozva, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, sérült. Fakeretben, 59×82,5 cm