16 000 HUF
Vári Vojtovits Zoltán (1890-1953): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 60×80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!