10529. 438. Closed Online auction Paintings and graphics
4 000 HUF
0 HUF
Vizy László (1943-): Barcelona, a Sagrada Família sziluettje, akvarell, papír, jelzett, a hátoldalon Vizy László újévi köszöntő soraival, aláírásával, 16x11 cm
Photo of the item taken by : ra