12 000 HUF
Antik osztrák emlékkorsó, ón fedeles fajansz korsó, "Internationale Ausstellung für Musik u. Theaterwesen Wien 1892" (Nemzetközi Zenei és Színházi Kiállítás, Bécs) felirattal. Kézzel festett, jelzett, alján sérüléssel, m: 29,5 cm