11263. 438. Closed Online auction Art-ceramics
10 000 HUF
0 HUF
Népi csali kancsó, figurális kerámia, jelzett: Ombodi János Körösladány, kopásokkal, mázhibákkal, m: 25 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert