11436. 438. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
5 000 HUF
9
0 HUF
Herendi porcelán tétel, össz. 3 db: 2 db mini váza, m: 6 és 6,5 cm; 1 db bonbonier, m: 5 cm, mind kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal.
Photo of the item taken by : karap_norbert