10 000 HUF
Modern kínai Wong Lee porcelán fedles váza, máz alatt repesztett, kézzel festett, jelzett ("WL 1895"), bronz puttókkal díszítve, m: 48 cm Teteje sérült Modern Chinese Wong Lee chinaware vase, crackled, handpainted, signed ("WL 1895"), with small ckack on the lid, with angel bronze fittings, h: 48 cm