11647. 438. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
2 400 HUF
0 HUF
Rosenthal ivory, fácános porcelán tányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 20 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras