11529. 438. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
20 000 HUF
0 HUF
Zsolnay virágmintás kávés csésze, 6 db csésze, és alj, 4 tetővel, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, alj: d:12 cm, csésze: m: 4,5 cm, tető: 7,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras