Number of items: 407
2828039
11538
438
Other collectibles
Goebel: Kislány babájával a kosárban. Terv: Nina Marco. Kézzel festett porcelán, hibátlan, m: 14 cm
20 000 HUF
2797673
11539
438
24000
Other collectibles
24 000 HUF
2797668
11540
438
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, kis lepattanás a talpán, m: 20 cm
10 000 HUF
2708458
11541
438
Other collectibles
12 000 HUF
2856719
11542
438
Other collectibles
Hollóházi porcelán fedeles váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16 cm
4 000 HUF
2857735
11543
438
Other collectibles
2 000 HUF
2856645
11544
438
Other collectibles
Hollóházi Hortenzia mintás lábas váza. Kézzel festett, jelzett, egyik lábánál ragasztás 16 cm
4 000 HUF
2856867
11545
438
Other collectibles
Hollóházi aranyozott porcelán padlóváza. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 35 cm
6 000 HUF
2872031
11546
438
Other collectibles
Hollóházi porcelán liba, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, minimális kis gyári mázhibával, m: 15,5 cm
1 000 HUF
2858609
11547
438
Other collectibles
Hollóházi Románc kollekció, Korintosz, matricás porcelán bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
4 000 HUF
2859947
11548
438
Other collectibles
Hollóházi porcelán hattyú. Aranyozott, kézzel festett, mázhibával. m: 12 cm
1 600 HUF
2859914
11549
438
Other collectibles
Régi Hollóházi váza, keménycserép, jelzett: Hollóháza felirat, Szakmáry feliratú holló, fenyő, körülötte Hollóháza felirat. Kopásokkal, m: 14,5 cm, d: 12,5 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m