20761.
438. Closed Online auction
Private Collection from the Gödöllö exhibition
28 000 HUF
72,54 EUR, 80,00 USD
Ism jelzéssel: A Doge palota Velencében. Akvarell, papír, dekoratív fa keretben. 23x35 cm Keret 57x65 cm