20775.
438. Closed Online auction
Private Collection from the Gödöllö exhibition
15 000 HUF
38,86 EUR, 42,86 USD
Úti oltár, triptichon. XIX. sz. Aranyozott bőr, litografált képekkel.Jó állapotban, de zsanérok nélkül. 32x29 cm