Autographs

Number of items: 71

Rosita Serrano chilei énekesnő aláírt képeslap, kissé sérült
13039.

1 600 HUF
4,15
4,57

3 db német színészek által aláírt képeslap / autograph signed postcard of German actors. Viktor Flemming, Otto Gebühn 2x?
13040.

2 000 HUF
5,18
5,71

1950 Joviczky József (1918-1986) az Operaház énekesének ajándékozási sorai és aláírása Várkonyi matricával és pecséttel jelzett fotóján
13041.

1 000 HUF
2,59
2,86

Molnár Júlia, Kiss Károly és Matyasovszky Andor saját kézzel írt sorai és aláírása kártyákon, levelezőlapokon
13042.

1 000 HUF
2,59
2,86

1948 Zentai Anna autográf sorai Várkonyi matricával jelzett, róla készült estélyi ruhás fotóján
13043.

3 000 HUF
7,77
8,57

13044.

2 400 HUF
6,22
6,86

August Starek Rapid Wien labdarúgó aláírt fotója 18x13 cm / Autograph signed photo of footbalist
13045.

3 000 HUF
7,77
8,57

1978 Láng Etelka zongoraművész aláírása meghívón
13046.

1 000 HUF
2,59
2,86

Heltai Jenő: A néma levente. Az előzéklapon a szerző, Heltai Jenő, ill. a Magyar Színház 1936. márc. 20-i ősbemutató előadásán fellépett színészek (Pillér Vera, Szakáts Zoltán, Bilicsi Tivadar, Péchy Blanka, Bajor Gizi, Földényi László, Székely Lujza) autográf aláírásaival. Bp., 1936, Athenaeum, 166+(2) p. Kiadói kartonált papírkötés, sérült borítóval.
13047.

28 000 HUF
72,54
80,00

1942 Borsos Miklós (1906-1990) szobrászművész autográf dedikációja és aláírása, Folly Róbert (1889-1965) mérnök, hídtervező részére, "Pásztor" c, domborművét reprodukáló fotó hátoldalán, 23x23 cm
13048.

3 000 HUF
7,77
8,57

cca 1980 Farkas Bertalan (1949-) és Magyari Béla (1949-2018) űrhajósok autográf aláírása az őket és csaádjukat ábrázoló fotón, lakótelepen. 24x18 cm
13049.

4 000 HUF
10,36
11,43

cca 1980 Farkas Bertalan (1949-) űrhajós Kubaszovval és családjukkal autográf aláírással. 24x18 cm
13050.

4 000 HUF
10,36
11,43
9

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF