1880 Hátsek Ignác (1827-1902): Csanád megye közigazgatási térképe, rajta Mezőkovácsháza, Makó, Nagylak, Mezőhegyes, Földeák, Batonya és más települések, 1:500.000, Bp., Rautmann Frigyes,(Posner Károly Lajos-ny.), bejelölésekkel, 30x21 cm, teljes: 36x25 cm
1830 Carl Ferdinand Weiland (1782 - 1847): "Die Großherzogl. und Herzoglich Sächsischen Länder nebst den Besitzungen Der Fürsten von Schwarzbujrg und Reuss entworfen von C. F. Weiland. Szászország térkép, rajta: Eisenach, Erfurt, Weimar, Coburg és más települések. Weimar, 1836, Verlage des Geogr. Instituts, kézzel színezett rézmetszet, a széleken kis szakadásokkal, 33,5x41,5 cm, teljes: 48,5 x40 c...
cca 1740 Matthäus Seutter (1678-1757): Europa religionis christianae morum et pacis ac belli artium cultu omnium terrarum orbis partium praestantiss, Augsburg, szakadt, sérült, hiányos, foltos, körbevágott, kézzel színezett rézmetszet, későbbi 1840-1860 kr. papírra kasírozva, 19,5x26 cm
Jogi kolligátum Tóth Lajos, dr.: A vérség oltalma. Debrecen, 1905. 32p. uő: Az öröklési jog fogalma, üő: Előkészítő jogviszony 36p, Vélemény a magyar általános polgári törvénykönyv tervezetéhez 118p. Félvászon kötésben
Dr. Auer Kálmán: A második világháború 1939-1945 (I-II. köt.) c. könyv térképei. Tisztek Könyvtára. Bp., é.n., Zrínyi, 33 t. (teljes). Kissé sérült kiadói félvászon tokban (a térképek állapota nem ellenőrzött).