50 000 HUF
129,53 EUR, 142,86 USD
1915-1918 vitéz Vekerdy Sándor (1888-1953) hódmezővásárhelyi okl. gépészmérnök, az 5/4. Pionier század tartalékos hadnagyának harctéri felvételei Oroszországból (portrék kitüntetésekkel, rögtönzött híd építése, katonai kivégzés, csoportképek), 14 db fotó/fotólap, a hátoldalon etikettel jelzettek, 14x9 cm körüli méretben