17297.
439. Closed Online auction
Music, Musical notes, Instruments
4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Balázs Árpád nótás könyvei, I/A. II-VI. Bp., Bárd Ferenc és Fia - Rózsavölgyi. Kiadói haránt-alakú félvászon-kötések, kopott borítókkal, egy gerince sérült, az egyik borítója elvált a könyvtesttől, az egyik borítóján ceruzás bejegyzésekkel, a másikban ceruzás bejegyzésekkel. Az I/A. füzet Balázs Árpád (1874-1941) által aláírt, dátumozott példány! + Kókay István dalai. Bp., Nádor Kálmán. Kiadói haránt-alakú papírkötés.; + Sándor Jenő nótáskönyve. New York, Continental Publishing Co. Kiadói haránt-alakú papírkötés.; Nyáray Károly operaénekes, tenor névbélyegzőivel, és az egyikben névbejegyzéssel.