12 000 HUF
A negyvenéves asszony. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1936. Lil Dagover, Sabine Peters, Geraldine Katt és mások szereplésével. Rendezte: Reinhold Schünzel. Litográfia, papír. Graf.: P. Kiss. Kuti és Csertyánszky lit. Hajtva, kisebb lapszéli sérülésekkel, foltokkal, apró lyukakkal, 90x31 cm