3 800 HUF
9,84 EUR, 10,86 USD
1932 Képes Krónika c. folyóirat fél évfolyama egybekötve, XIV. évf. 27-52. sz., 1932. II. félév. Szerk.: Gáspár Jenő. Bp., Központi Sajtóvállalat Rt. (Pallas-ny.) Számos fekete-fehér fotóval. Korabeli félvászon-kötésben, sérült borítóval és gerinccel.