3 000 HUF
1937 Szent György képes sportlap, a Magyar Lovassport Egyesületek Országos Szövetségének és tagegyesületeinek hivatalos lapja. (Lovassportokkal, lótenyésztéssel foglalkozó folyóirat). XIII. évf. 17-18. sz., 1937. szept. 15. Szerk. és kiadja: balásfalvi Kiss Ferenc. Bp., K. M. Egyetemi Ny., 227-246 p. Középen hajtott, apró sérülésekkel.