17889. 439. Closed Online auction Printed Materials
2 800 HUF
0 HUF
1952 Népsport VIII. évf. 158. sz., 1952. aug. 3., a Helsinki olimpia híreivel (16 aranyérmet szereztek sportolóink; alul az olimpiai bajnok Aranycsapat), sérülésekkel, 6 p.
Photo of the item taken by : pk