17931. 439. Closed Online auction Printed Materials
1 400 HUF
0 HUF
1967 Népsport XXIII. évf. 237. sz., 1967. nov. 29., a címlapon: Ferencváros - Liverpool 1:0, "A Bp. Honvéd megvédte bajnoki címét!", kisebb sérülésekkel, 6 p.
Photo of the item taken by : pk