Printed Materials Number of items: 368
2822379
17818
439
2200
Printed Materials
Other collectibles
1936 Séduction erotikus francia magazin, aktokkal, borító sérült, 32p
2 200 HUF
2813297
17819
439
14000
Printed Materials
Other collectibles
1936 Olympia-Heftreihe, a berlini olimpia alkalmából kiadott sporttörténeti, sportágakat ismertető füzetsorozat, 22 db + 1 db áttekintő. (Összesen 26 füzet jelent meg; a 10., 11., 25., 26. számok hiányoznak). Német nyelven, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Jó állapotban. Ritkaság!
14 000 HUF
2878638
17820
439
Printed Materials
Other collectibles
1936 Sporthirlap XXVII. évf. 63/a. sz., 1936. aug. 8., a címlapon: "A magyar-jugoszláv mérkőzéssel ma meginudl a XI. újkori olimpia vizipóló tornája", kis lapszéli szakadásokkal, 8 p.
2 000 HUF
2854748
17821
439
Printed Materials
Other collectibles
1936 Észak-Amerika, kihajtható, illusztrált idegenforgalmi prospektus / grafikus térkép, angol és olasz nyelvű, hajtva, kis szakadásokkal, 81x68 cm
2 000 HUF
2769525
17822
439
Printed Materials
Other collectibles
1 000 HUF
2859507
17823
439
Printed Materials
Other collectibles
1937 A Márciusi Front kiáltványa, kissé foltos, sérült, javított, (4) p.
3 600 HUF
2881359
17824
439
Printed Materials
Other collectibles
1937 Válasz a Londoni rádiónak a Közvélemény Vására. Vukov Lukács röpirata. 28p
3 000 HUF
2880965
17825
439
Printed Materials
Other collectibles
1937 Szent György képes sportlap, a Magyar Lovassport Egyesületek Országos Szövetségének és tagegyesületeinek hivatalos lapja. (Lovassportokkal, lótenyésztéssel foglalkozó folyóirat). XIII. évf. 17-18. sz., 1937. szept. 15. Szerk. és kiadja: balásfalvi Kiss Ferenc. Bp., K. M. Egyetemi Ny., 227-246 p. Középen hajtott, apró sérülésekkel.
3 000 HUF
2880612
17826
439
Printed Materials
Other collectibles
1937 Paris Sex-appeal háború előtti erotikus képes magazin egy száma, jó állapotban
3 000 HUF
2806367
17827
439
Printed Materials
Other collectibles
cca 1937 Minerva-féle illeték-táblázat és ügyvédi díjszabás. Összeáll.: Pajor Rezső. Bp., Minerva Papírház 2881381
17828
439
Printed Materials
Other collectibles
1937-1940 Lourdes naptár, 2 db, 1937. és 1940. évi. Sérült borítókkal, helyenként kissé foltosak.
1 200 HUF
2882065
17829
439
Printed Materials
Other collectibles
1938 Magyar Népnemzeti Rend Felvidék felszabadítása röplap 10x14 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035