Printed Materials Number of items: 368
2878307
17842
439
Printed Materials
Other collectibles
1939. Lovag Sándor: Százhúros hegedű. Irodalmi gyűjtemény, 6. kötet, 2 lapja szakadt sérült.
1 000 HUF
2878247
17843
439
Printed Materials
Other collectibles
Cca. 1939. Ruszin-Magyar szabadságnapok meghívó.
1 000 HUF
2822894
17844
439
Printed Materials
Other collectibles
cca 1940 2 Dísztávirat Jáky Béla és Kalicza Erzsébet grafikájával
1 600 HUF
2833363
17845
439
Printed Materials
Other collectibles
1940 A Jövőnk c. politikai hetilap IX. évf. 14. száma, 1940. ápr. 6., benne érdekes írásokkal, 4 p.
1 000 HUF
2834168
17846
439
Printed Materials
Other collectibles
cca 1940 Progressus 7. évf 3. szám. Német képes teknikai és gépipari magazin szakadt borítóval 154p.
2 000 HUF
2880842
17847
439
Printed Materials
Other collectibles
cca 1940 Szováta gyógyfürdő képes reklám kiadvány
2 000 HUF
2876737
17848
439
Printed Materials
Other collectibles
cca 1940 Vezettesse be e a telefont Budapesti Egységes Távbeszélő hálózat nagy nyomtatvány
1 400 HUF
2884233
17849
439
Printed Materials
Other collectibles
1941 Pesti Hírlap naptára 1941 Erdély. Bp., 1941, Pesti Hírlap Rt., 160 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. Kopott
1 200 HUF
2885611
17850
439
Printed Materials
Other collectibles
1941 Erdély honismertető folyóirat. Az Erdélyi Kárpár-Egyesület hivatalos értesítője. Igazgató: Dr. Balogh Ernő, főszerk.: Dr. Parádi Ferenc. 1941. XXXVIII. évf. 1-6.,8-9., 12. sz. A borítókon foltokkal, egy-két borítón szakadással.
6 000 HUF
2883219
17851
439
Printed Materials
Other collectibles
1941 A Duna Palotában tartandó Közgazdász Bál meghívója.
1 200 HUF
2847803
17852
439
Printed Materials
Other collectibles
1941 Bányászati és kohászati lapok 1-24. sz., 1941 jan-dec. , LXXIV. évf., 89. kötet.Teljes évfolyam. Szerk.: Jakóby László.Bp., Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület, IV+470+16 p. Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Átkötött félvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal.
4 000 HUF
2885561
17853
439
Printed Materials
Other collectibles
1941 Országépítés, Nemzetpolitikai Szolgálat, I. évf. 7. szám, Teleki Pállal a címlapon.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035