1952 Népsport VIII. évf. 156. sz., 1952. aug. 1., a Helsinki olimpia híreivel (ökölvívás: Papp László pontozással győzött, és már az elődöntőben van), kis lapszéli szakadásokkal, 4 p.
1952 Népsport VIII. évf. 153. sz., 1952. júl. 29., a Helsinki olimpia híreivel (Takács Károly és Szőke Kató olimpiai bajnok), kis lapszéli szakadásokkal, 4 p.
1952 Népsport VIII. évf. 161. sz., 1952. aug. 7., a Helsinki olimpia híreivel (a magyar olimpikonok ünnepélyes fogadása; alul az Aranycsapat fotója), kis lapszéli sérülésekkel, 4 p.
1952 Népsport VIII. évf. 146. sz., 1952. júl. 22., a Helsinki olimpia híreivel (labdarúgás: Magyarország-Olaszország 3:0), kisebb lapszéli szakadásokkal, 4 p.
1952 Népsport VIII. évf. 152. sz., 1952. júl. 28., a Helsinki olimpia híreivel (Hódos Imre és Szilvásy Miklós olimpiai bajnok), kis lapszéli szakadásokkal, 4 p.
1952 Népsport VIII. évf. 148. sz., 1952. júl. 24., a Helsinki olimpia híreivel (Korondi Margit és Keleti Ágnes olimpiai bajnok), kisebb lapszéli sérülésekkel, 4 p.
1952 Népsport VIII. évf. 149. sz., 1952. júl. 25., a Helsinki olimpia híreivel (Csermák József világcsúccsal olimpiai bajnok), kisebb lapszéli szakadásokkal, 4 p.