1919 Uj Idők. Szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap. XXV. évf. - I. köt. (1-20. sz.) 1919. jan. - jún. Szerk.: Herczeg Ferenc. Bp., Korvin Testvérek-ny., (4)+388 p. Fekete-fehér képekkel, érdekes írásokkal. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, a gerincen kis sérülésekkel, néhány kissé sérült lappal.
1922-1923 Bányászati és kohászati lapok 1922. jan. - dec., 1-24 sz., LV. évf. 70-ik kötet, és 1923. jan. dec.,, 1-24. sz., LVI. évf., 71-ik kötet. Szerk.: Litschauer Lajos, főmunkatárs: Zsigmondy Árpád. Két teljes évfolyam. [Egybekötve.], Bp., 1922., Pallas, XV+350; IX+3+276+2 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Korabeli reklámokkal. Félvászon-kötésben, egy lap hiányzik az első évfolyamból (259/260...
1923 Jó Pajtás képes gyermeklap. XV. évf. 1-36. sz. (teljes évfolyam). Szerk.: Schöpflin Aladár. Bp., Franklin-Társulat, (4)+434 p. Illusztrált félvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval, belül túlnyomórészt jó állapotban.
1925 Győr, Moson és Pozsony közigazgatásilag egyelőre egyesített vármegyék szolgaszemélyzetének szolgálati szabályzata a megye Hivatalos Értesítőjében. 14p.