11883. 439. Closed Online auction Sculptures, statuettes, plaques
10 000 HUF
0 HUF
AB(?) jelzéssel: Szabadságharcos. Ón szobor, fa talapzaton. Jelzett a talapzaton, kisebb felületi sérülésekkel. m: 35 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras