100 000 HUF
259,07 EUR, 285,71 USD
Sales a Marseillan Spindlis francia zsebóra. Kulcsos, XIX. sz.eleje. Jelzett, sérült zománc számlappal, működőképes, tok kissé lyukas d: 50 mm