1 000 HUF
10
Berling, Karl: Altes Zinn. Ein Handbuch für Sammler und Liebhaber. Bibliothek für Kunst- und Antiquitätensammler Band 16. Berlin, 1920, Richard Carl Schmidt & Co. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, kissé hiányos gerinccel