4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Hekler Antal: Antik művészet.; A magyar művészet története.; Az újkor művészete. Bp., é.n., Könyvbarátok Szövetsége-Magyar Könyvbarátok. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, az egyik borítón kopott, a gerincek fakók, de egyébként jó állapotban.