2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Jászi Oszkár: Művészet és erkölcs. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp.,1908, Grill Károly, XX+439 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a címlapon kis szakadással, az előzéklapon Miksa Sándor budapesti rendőrkapitány névbejegyzésével.