10 000 HUF
Kresz Mária: Magyar parasztviselet (1820-1867) Bp.,1956, MTA, (Akadémia Nyomda-ny.), 143+1 p.+96p. Kiadói félvászon-kötés és kiadói félvászon mappa, kiadói kartontokban, sérült félvászon mappával és kartontokkal, kissé kopott borítókkal, sérült, foltos tokkal.