7 000 HUF
18,13 EUR, 20,00 USD
Steinhoffer Károly: A könyv története. II. a könyv történeti fejlődése. Bp., 1916. Lampel. Gárdos Albert vezérigazgatónak DEDIKÁLT példány. Kiadói egészvászon kötésben. A mádosik kötet borítója kissé sérült