1 800 HUF
Walter Ernő - Novák László: A színek világa. Grafikai művészetek könyvtára V. Bp., 1927, Világosság-ny., 119+(1) p. + 21 t. Kiadói dombornyomott, festett egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval, az elülső szennylap hiányzik.