Kelemen Károly. (Kiállítási katalógus, DEDIKÁLT!) Bp.-Székesfehérvár, 1994, Ludwig Múzeum - Szent István Király Múzeum. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban. A művész, Kelemen Károly (1948- ) által dedikált példány.
Lux Antal: Élet-Mű. Kovács Gergely művészettörténész előszavával. Bp., é.n., Magyar Elektrográfiai Társaság. Számos fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Megjelent 300 példányban.
Ványai Róbert: Építészettörténet. A szerző, Ványai Róbert által Radványi György (1949-2020) Ybl Miklós-díjas építőművész részére DEDIKÁLT példány. Pécs, 1980., Pollack Mihály Műszaki Főiskola Magasépítészeti Intézet. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 180 példányban.
Pap Gábor: Jó pásztorok hagyatéka. Magyar népművészet. Debrecen, 1993, Pódium Műhely Egyesület - Magányos Kiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
Aranyleltár. Rejtett kincsek az ország múzeumaiból. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Trogmayer Ottó. Bp., 1989, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
E. Szabó Ilona: Fülöp Antal Andor. Bukarest, 1979, Kriterion. Színes és fekete-fehér képekkel, Fülöp Antal Andor műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval,
1929. A Műgyűjtő, művészeti, műkereskedelmi folyóirat, III. évf. 6-7. sz. Szerk.: Szilárd Vilmos. Bp., Wodianer F. és Fiai, 165-208 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé kopott.