Az antik plasztikai gyűjtemény. Bp., 1920, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. 71+16 p. Negyedik kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval.
Bay Miklós: A nagybányai festészet és Thorma János. Kiskunhalas, 2020, Szerző és Thorma János Múzeum kiadása. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Berling, Karl: Altes Zinn. Ein Handbuch für Sammler und Liebhaber. Bibliothek für Kunst- und Antiquitätensammler Band 16. Berlin, 1920, Richard Carl Schmidt & Co. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, kissé hiányos gerinccel
Nicolas Matsier: 3D a festészetben. Trompe-l'oeil régen és most. Ford.: Balogh Tamás. Bp., 2011, Typotex. Színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
Vittorio Franchetti Pardo: Le Corbusier. The life and work of the artist illustrated with 80 colour plates. London, 1971., Thames and Hudson. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
I. Országos Papírművészeti Kiállítás. / The First National Paper-Art Exhibition. (Kiállítási katalógus). Kaposvár, 1999, Vaszary Képtár. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. Megjelent 600 példányban.