Erdért faházak. 2 db prospektus. hn., én., ERDÉRT, 6 sztl. lev.+12 sztl. lev. Papírkötések. Benne más különféle hétvégi házakra vonatkozó prospektusokkal is, 5 db
Kankowszky, Tamás: Kamera und Kunst. Bp., 1946., Georg Vajna und Co.,(New York, Transatlantic Arts-ny.), 12 p.+96 (fekete-fehér fotók) t. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a képek alatt kézzel írt képcímekkel.
Michelangelo. Acht Meister-Fotos der Plastiken in Handabzügen. Ausgewählt von Prof. Dr. Joh. Jahn. Markkleeber-Leipzig, én., Hans C. Schmiedicke, 7 p. Kiadói mappában, egy hiánnyal.
1979 Granasztói-Győrffy Katalin: Nuovi contributi all'attivit? del pittore veronese Sebastiano Vini. Attribuzione della tavola scoperta a Bodrogolaszi. Acta Historiae Artium. Különlenyomat. Bp., 1979., Akadémiai-ny., olasz nyelven, szakadt borítóval, 237-252 p.
A szerző, Granasztói-Győrffy Katalin által DEDIKÁLT példány.
+ 1969 Recensiones. Acta Historiae Artium. Különlenyomat. Bp., 1969., Akadémiai-ny., német, angol és olasz nyelven, 99-117 p. A borítón ajándékozásra vonatkozó bejegyzéssel.
1981 Szabó, Júlia: "Cerus aeternitatis hieroglyphicum" (Iconology of a natural motif.) Acta Historiae Artium. Különlenyomat. Bp., 1981., Akadémiai-ny., angol nyelven, fekete-fehér fotókkal illusztrált. 127 p.
Szabó Júlia (1939-2004) művészettörténész által Csernyánszky Mária (1903-1998) művészettörténész részére DEDIKÁLT példány.