https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Architecture, Art

Number of items: 248

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Szentirmai József: Japán építészete. Az építészet világa 11. Bp.,1983,Corvina. Kiadói papírkötés.
18696.

Szentirmai József: Japán építészete. Az építészet világa 11. Bp.,1983,Corvina. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,11
EUR
,
3,43
USD
Number of bids:
0
Lara: Tales of Lara. 2021. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
18697.

Lara: Tales of Lara. 2021. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,63
EUR
,
4,00
USD
Number of bids:
1
Építéstörténet. Vezérfonal Dr. Rados Jenő előadásaihoz. Budapesti M. Kir. Áll. Felső Építőipariskola. Kézirat gyanánt. (Jegyzet). Bp., é.n., Vörösváry Sokszorosítóipar, 36 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
18698.

Építéstörténet. Vezérfonal Dr. Rados Jenő előadásaihoz. Budapesti M. Kir. Áll. Felső Építőipariskola. Kézirat gyanánt. (Jegyzet). Bp., é.n., Vörösváry Sokszorosítóipar, 36 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
Lajos Ferenc: A néphagyomány vonzásában. 1984. Számozott: No. 113. A művész által aláírt! 12 db nyomat. Papír mappában. Lapméret: 30x20 cm.
18699.

Lajos Ferenc: A néphagyomány vonzásában. 1984. Számozott: No. 113. A művész által aláírt! 12 db nyomat. Papír mappában. Lapméret: 30x20 cm.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
1
Felvinczi Takács Zoltán: A Hopp Ferenc Kelet-Ázsiai Művészeti Múzeum. Különlenyomat a "Távol Kelet" 1. évfolyam I. kötet 1-3. számából. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
18700.

Felvinczi Takács Zoltán: A Hopp Ferenc Kelet-Ázsiai Művészeti Múzeum. Különlenyomat a "Távol Kelet" 1. évfolyam I. kötet 1-3. számából. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,15
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
Zsellér Jenő - P. Varga Kálmán (szerk.): Tóth Menyhért hagyatéka. Művészeti mappa. 258/400 számozott példány. Komplett! Kissé kopottas állapotban.
18701.

Zsellér Jenő - P. Varga Kálmán (szerk.): Tóth Menyhért hagyatéka. Művészeti mappa. 258/400 számozott példány. Komplett! Kissé kopottas állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
10
Tanulmányok a nagybányai művészet köréből. Nagybánya Könyvek 3. Miskolc,1994,MissonArt Galéria. Kiadói papírkötés.
18702.

Tanulmányok a nagybányai művészet köréből. Nagybánya Könyvek 3. Miskolc,1994,MissonArt Galéria. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,11
EUR
,
3,43
USD
Number of bids:
2
Budapest Székesfőváros Gróf Zichy Jenő Múzeumának katalógusa. Bp., 1923., Székesfővárosi Házinyomda, 36+2 p.+6 t. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, a borító modern professzionális átlátszó védőfóliában.
18703.

Budapest Székesfőváros Gróf Zichy Jenő Múzeumának katalógusa. Bp., 1923., Székesfővárosi Házinyomda, 36+2 p.+6 t. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, a borító modern professzionális átlátszó védőfóliában.

 
Sold
Starting price:
900 HUF
2,33
EUR
,
2,57
USD
Number of bids:
1
kolligátum,  Major Henrik Panoptikuma. Írók és hírlapírók karikatúrái, Kosztolányi Dezső előszavával. Tevan-könyvtár 21-25. Békéscsaba, 1913, Tevan Adolf Könyvnyomda. + Nirschy Emilia: A művészi tánc. 10 képpel. Sajtó alá rendezte: Somogyi Gyula. (Budapest), 1918. Táltos (Pápai Ernő ny.). 162 p. 10 t., Kázmér Ernő: Idegen portrék, Mereskovszkij: Michelangelo. Korabeli sérült vászonkötésben.
18704.

kolligátum, Major Henrik Panoptikuma. Írók és hírlapírók karikatúrái, Kosztolányi Dezső előszavával. Tevan-könyvtár 21-25. Békéscsaba, 1913, Tevan Adolf Könyvnyomda. + Nirschy Emilia: A művészi tánc. 10 képpel. Sajtó alá rendezte: Somogyi Gyula. (Budapest), 1918. Táltos (Pápai Ernő ny.). 162 p. 10 t., Kázmér Ernő: Idegen portrék, Mereskovszkij: Michelangelo. Korabeli sérült vászonkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,11
EUR
,
3,43
USD
Number of bids:
0
Erdődy János: Új színjátszás - új film Bp., é.n. Népszava kiadás. Fűzve, sérült papírborítóval
18705.

Erdődy János: Új színjátszás - új film Bp., é.n. Népszava kiadás. Fűzve, sérült papírborítóval

 
The item is not available
Starting price:
100 HUF
0,26
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
0
Nagy István: A győri fotográfia 150 éve. Győr, 1994., MTI Foto Kft. Kiadói papírkötésben.
18706.

Nagy István: A győri fotográfia 150 éve. Győr, 1994., MTI Foto Kft. Kiadói papírkötésben.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,26
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
1
Sík Csaba: Művészet és forradalom. A szerző, Sík Csaba (1934 - 1997) művészeti író, kritikus, művészettörténész által DEDIKÁLT példány. Bp.,1988., Helikon. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrál. Kiadói papírkötés
18707.

Sík Csaba: Művészet és forradalom. A szerző, Sík Csaba (1934 - 1997) művészeti író, kritikus, művészettörténész által DEDIKÁLT példány. Bp.,1988., Helikon. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrál. Kiadói papírkötés

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,33
EUR
,
10,29
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment