Kühnel, Ernst: Miniaturmalerei im islamischen Orient. Die Kunst des Ostens Band VII. Berlin, 1923, Bruno Cassirer. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé fakó borítóval, kopottas gerinccel.
Kümmel, Otto: Die Kunst Ostasiens. Die Kunst des Ostens Band IV. Berlin, 1934, Bruno Cassirer. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.
Fechheimer, Hedwig: Kleinplastik der Ägypter. Die Kunst des Ostens Band III. Berlin, 1921, Bruno Cassirer. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kissé sérült borítóval, kisebb lapszéli foltokkal, sérülésekkel.
Sarre, Friedrich: Die Kunst des alten Persien. Die Kunst des Ostens Band V. Berlin, 1923, Bruno Cassirer. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé fakó borítóval, sérült gerinccel.
1991-1996 Fotóművészet c. folyóirat össz. 7 db száma: '96 1-2., 3-4., 5-6. sz. (teljes évfolyam); '95 3-4., 5-6. sz.; '94 3-4. sz.; '91 2. sz. Vegyes állapotban.
Pictures, Sculptures and Tapestries from the Christian Museum Esztergom. / Gemalde, Skulpturen und Tapisserien aus dem Christlichen Museum Esztergom. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó, 2 sztl. lev. + 80 t. (Színes képtáblák, hátoldalukon angol és német nyelvű leírással). Kiadói kartonmappában.
Farkas Ádám.A művész, Farkas Ádám (1944-) Kossuth- és Munkácsy Mihály-díjas szobrászművész által P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész, újságíró, kritikus, szakíró részére DEDIKÁLT példány. Szentendre, 2015., ArtMill. Kiállítási katalógus. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.