18807.
439. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 000 HUF
Bittera Miklós: Növénytermesztéstan I. rész. Általános növénytermesztéstan. Bp., 1928., "Pátra". Átkötött félvászon-kötés, régi intézményi bélyegzésekkel, a borítón kopásnyomokkal.