18802.
439. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
3 000 HUF
[Magyar Elek]: Az ínyesmester szakácskönyve. Bp., 1933, Athenaeum, 510+(1) p. Kissé viseltes kiadói egészvászon-kötés, foltos, kissé sérült borítóval, helyenként sérült lapszélekkel, kijáró lapokkal