Dlusztus Imre: A magyar húsmívesség. Nemzeti Értékek Könyvsorozat 3. Szeged, 2017., Nemzeti Értékek Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Paprika a konyhában. I. rész. Szerk.: Herczegh Sándorné Leisen Erzsébet. Bp.,én., Magyar Fűszerpaprikát Értékesítő Központi Szövetkezet,(Hungária-ny.), 31+1 p. Receptekkel, szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált papírkötés, a hátsó borítón "Káldi Géza budapesti paprika - és fűszernagykereskedő" névbélyegzőjével.
Bittera Miklós: Növénytermesztéstan I. rész. Általános növénytermesztéstan. Bp., 1928., "Pátra". Átkötött félvászon-kötés, régi intézményi bélyegzésekkel, a borítón kopásnyomokkal.
Kalmár Zoltán - Makara György: Ehető és mérges gombák. Bp., 1981, Natura. Kiadói kartonált papírkötés, foltos lapélekkel, a képtáblák egy kivételével hiányoznak.