12 000 HUF
Magyar Nemzetségi Zsebkönyv I. kötet: Főrangú családok I. rész. A történelmi részt Fejérpataky László, a genealogiai részt id. Szinnyei József írta. Bp., 1888, Magyar Heraldikai és Genealógiai Társaság, XIV+558 p. Átkötött egészvászon kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel és sérült kötéssel.